Сьогодні День працівника природно-заповідної справи України.

Указом Президента України від 18 серпня 2009 № 629 7 липня визначено Днем професійного свята працівників сфери формування та забезпечення функціонування національної мережі територій і об'єктів природно-заповідного фонду та системи міжнародних природоохоронних територій.

Надсилаємо щирі вітання!


✅Державна екологічна інспекція Столичного округу стоїть на варті збереження природно-заповідного фонду Києва та Київської області.

Державними інспекторами за перше півріччя здійснено 36 ресурсних перевірок додержання режиму територій та об’єктів природно-заповідного фонду. За порушення природоохоронного законодавства складено 21 протокол про адміністративні правопорушення, з яких 6 передано для розгляду у судові органи. До адміністративної відповідальності притягнуто 15 осіб. Загальна сума розрахованих збитків нанесених навколишньому природному середовищу в результаті порушення вимог природоохоронного законодавства становить 810,360 тис. грн

Збереження біорізноманіття є одним з найважливіших завдань як держави, так і всього українського народу. Ми мусимо залишити прийдешнім поколінням якісне та чисте природне середовище для існування!

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці