З 1 квітня розпочинається весняно-літній період нересту риби у Києві та Київській області!

 

З 1 квітня розпочинається весняно-літній період нересту риби у Києві та Київській області!

Київським рибоохоронним патрулем підписано наказ про заходи із забезпечення охорони водних біоресурсів у період нересту:

https://kv.darg.gov.ua/files/1/nod%20116-6.pdf

Ним затверджено терміни заборони на лов (добування) водних біоресурсів у весняно - літній період нересту 2023 року та затверджено Перелік меж нерестовищ, на яких забороняється лов (добування) водних біоресурсів у період нересту.

❌ Терміни заборони для любительського і спортивного рибальства:

- у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками, включаючи зону підтоплення - з 01 квітня до 10 червня;

у всіх річках та їх кореневих водах - з 01 квітня до 20 травня;

у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктах - з 01 квітня до 30 червня.
Нерест – це процес масового природнього відтворення водних біоресурсів, який відбувається протягом строку, обумовленого кліматичними та біологічними умовами. Від того наскільки успішно та вдало він пройде - залежать майбутні запаси водних біоресурсів.

Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів, просимо невідкладно повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію» Держрибагентства за номером телефону: 0(800)50-52-50 або на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля за номером: (099)341-73-18.

   

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці