Інспектори ДЕІ Столичного округу виявили несанкціоновані сміттєзвалища на території Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області.


Інспектори ДЕІ Столичного округу виявили несанкціоновані сміттєзвалища на території Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області.

Інспектори Державної екологічної інспекції Столичного округу за участю старости Андріївського старостинського округу та лісничого філії «Макарівське лісове господарство» ДП «Ліси України» здійснили огляд території Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області в адміністративних межах сіл Червона Гірка та Андріївка.

За результатами огляду інспекторами виявлено несанкціоноване розміщення побутових відходів, біовідходів, відходів будівництва та знесення, що призвело до засмічення земель.

За координатами 50.548876 та 29.891747 у селі Червона Гірка, на земельній ділянці площею 0,06 га та середньою висотою 0,4 м, виявлено несанкціоноване розміщення побутових відходів (змішаних, які за своїм складом подібні до відходів домогосподарств).

За координатами 50.5682490 та 29.8378139 в адміністративних межах села Андріївка на земельній ділянці розміром 201 м на 11 м та середньою висотою 1,2 м виявлено несанкціоноване розміщення побутових відходів (змішаних, які за своїм складом подібні до відходів домогосподарств), біовідходів (відходів від зелених насаджень) та відходів будівництва та знесення.

За результатами огляду місця заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу складено акти.

З метою запобігання або зменшення обсягів утворення відходів, виявлені безхазяйні відходи беруться на облік.

Органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.

Державна екологічна інспекція Столичного округу направила лист з вимогою до Макарівської селищної ради щодо вжиття заходів реагування для приведення засмічених земельних ділянок до належного санітарного стану.

Державна екологічна інспекція Столичного округу нагадує, що у застосунку #ЕкоЗагроза на інтерактивній мапі України можна переглянути:

дані моніторингових систем якості повітря;

рівень радіаційного забруднення по всій країні;

актуальні факти екологічних загроз;

розраховані Держекоінспекцією збитки довкіллю;

залишити повідомлення про факти екологічних злочинів та порушень вимог екологічного законодавства.

Додаткова інформація:

Посилання на вебресурс «ЕкоЗагроза»: https://ecozagroza.gov.ua

AppStore – завантажити додаток: https://apple.co/3P7pyJ8

GooglePlay – завантажити додаток: https://bit.ly/ecozagroza_googleplay

 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці