Вжиті заходи до порушників вимог природоохоронного законодавства в межах прибережно-захисних смуг

Державною екологічною інспекцією Столичного округу вживаються заходи до суб’єктів господарювання які допускають порушення вимог природоохоронного законодавства в межах прибережно-захисних смуг.

Так, Державною екологічною інспекцією Столичного округу на підставі звернення громадянина від 21.06.2019 щодо обмеження доступу до набережної затоки р. Дніпро та погодження Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) 5/4.1-11/8095-19 від 23.07.2019 у період з 30 серпня по 04 вересня 2019 року здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства ТОВ «ЛІВОБЕРЕЖЖЯ ПЛЮС».

За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) встановлено, що ТОВ «ЛІВОБЕРЕЖЖЯ ПЛЮС» перекрило вільний доступ до водного об’єкту, а саме: території набережної затоки р. Дніпро перекрита металевими парканами із встановленими електронними замками та охороною.

Під час проведення перевірки не надано затверджених проектних документів щодо будівництва об’єктів ЖК «РІВЕРСТОУН» на території прибережно-захисної смуги водного об’єкту; висновок державної екологічної експертизи, висновок оцінки впливу на довкілля до проектної документації.

Крім того, перевіркою встановлено, що в межах прибережно-захисної смуги затоки р. Дніпро проводяться будівельні роботи, а саме: згідно з паспортами об’єктів будівництва: «Будівництво житлово-офісного та культурно-оздоровчого комплексу з об’єктами інфраструктури по вул. Дніпровська набережна, 14» та «Будівництво житлово-офісного та культурно-оздоровчого комплексу з об’єктами інфраструктури по вул. Дніпровська набережна, 14 в Дарницькому районі м. Києва».

На усунення зазначених порушень винесено припис від 10.09.2019.

Державною екологічною інспекцією Столичного округу у період з 18.10.2019 по 23.10.2019 здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю) щодо перевірки виконання виданого припису ТОВ «ЛІВОБЕРЕЖЖЯ ПЛЮС», за результатами якого встановлено, що вимоги органу державного нагляду (контролю) щодо усунення виявлених порушень вимог законодавства у визначені строки у повному обсязі не виконано, про що складено акт від 23.10.2019 № 519 та видано припис від 24.10.2019.

Державною екологічною інспекцією Столичного округу направлено позов до Окружного адміністративного суду міста Києва щодо винесення об’єктів будівництва ЖК «РІВЕРСТОУН» за межі прибережно-захисної смуги затоки р. Дніпро.

Ухвала Окружного адміністративного суду міста Києва про відкриття провадження від 07.12.19 Справа № 640/23995/19.

Державною екологічною інспекцією Столичного округу на підставі звернення громадянина від 05.02.2019 стосовно можливих порушень вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Грейндж» при реконструкції нежитлового приміщення за адресою: м. Київ, Русанівська набережна, 3 (літера А) (ресторан «River Grill») та погодження Міністерства екології та природних ресурсів України на проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) 5/4.1-11/2807-19 від 13.03.2019 у період з 26 квітня по 07 травня 2019 року здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Грейндж».

За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) встановлено, що ТОВ «Грейндж» здійснило реконструкцію нежитлового приміщення за адресою: м. Київ, Русанівська набережна, 3 (літера А) зі зміною функціонального призначення під заклад громадського харчування (ресторан «River Grill») в межах прибережно-захисної смуги річки Дніпро.

На усунення зазначених порушень винесено припис від 13.05.2019.

Державною екологічною інспекцією Столичного округу у період з 11.09.2019 по 17.09.2019 здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю) щодо перевірки виконання виданого припису ТОВ «Грейндж» за результатами якого встановлено, що вимоги органу державного нагляду (контролю) щодо усунення виявлених порушень вимог законодавства у визначені строки у повному обсязі не виконано, про що складено акт від 17.09.2019 № 471 та видано припис від 17.09.2019.

Державною екологічною інспекцією Столичного округу направлено позов до Окружного адміністративного суду міста Києва щодо тимчасового призупинення діяльності та винесення за межі прибережно-захисної смуги річки Дніпро ресторану «River Grill», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Русанівська набережна, 3А , в зв'язку з порушенням Водного кодексу України, Земельного кодексу України та Закону України «Про охорону земель».

Ухвала Окружного адміністративного суду міста Києва Ухвала про відкриття провадження від 16.01.20 Справа № 640/25105/19.


 


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення