ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» відмовлено у проведені позапланового заходу

14 квітня 2020 року Державною екологічною інспекцією Столичного округу з метою здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» (ЄДРПОУ 03327664) в частині перевірки виконання припису Державної екологічної інспекції України від 25.02.2020 року здійснено виїзд за юридичною адресою: вул. Лейпцизька, 1-А, м. Київ.

Представниками ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» було відмовлено у проведені позапланового заходу державного нагляду (контролю). Державними iнспекторами з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу на місці складено Акт про відмову у проведені позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства та протокол про адміністративне правопорушення за статтею 188-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення, викликано наряд поліції.

ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» - найстаріше і найпотужніше водопостачальне підприємство України та одне з найбільших у Європі. За даними Міністерства енергетики та захисту довкілля України підприємство є найбільшим забруднювачем довкілля по скидах забруднених стічних вод у водні об’єкти за 2018 рік.

Додатково інформуємо, що Державною екологічною інспекцією України разом з посадовою особою Державної екологічної інспекції Столичного округу у лютому 2020 року на виконання доручення Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. було проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» під час якого виявлено чисельні порушення вимог природоохоронного законодавства.

Державною екологічною інспекцією України проведено розрахунок збитків завданих державі та пред’явлено 4 претензії ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» на загальну суму 16 млн. 314 тис. 11 грн., у тому числі:

на суму 5 млн. 92 тис. 122 грн. – за самовільне використання підземної води за відсутності спеціального дозволу на користування надрами (підземними водами);

на суму 8 млн. 935 тис. 337 грн. – за наднормативний скид забруднюючих речовин із зворотними водами Бортницької станції аерації у р. Дніпро;

на суму 2 млн. 4 тис. 212 грн. – за наднормативний скид забруднюючих речовин із зворотними водами Управління експлуатації Деснянської водопровідної станції у Русанівську протоку.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення