Намив піску в акваторії річки Дніпро

28 травня 2020 року державними інспектора з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу у рамках кримінального провадження від 04.05.2020 року №12020110230000709 здійснено виїзд в акваторію річки Дніпро. Встановлено, що під час нерестової заборони (наказ Державного агентства рибного господарства від 13.03.2020 № НОД – 105/6 «Про заходи із забезпечення охорони водних біоресурсів у період нересту») невідомі особи здійснювали незаконний намив піску в акваторії річки Дніпро.

Під час огляду на місці знаходилося судно «НІСТРУ», 2 земснаряди несамохідні, спеціальна баржа, баржа з маркуванням «АМ -1, Київ, 220v» з піском вагою 800 тон. У ході огляду державним інспекторам з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу не надано жодних дозвільних документів.

За інформацією Обухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області вище зазначені плавзасоби належать ТОВ «ТРАНСФЛОТ».

У разі надходження вимоги Головного управління Національної поліції в Київській області інспекцією буде розрахована шкода заподіяна державі внаслідок незаконного намиву піску.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення