Заходи по боротьбі з браконьєрством

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Столичного округу з метою посилення державного (нагляду) контролю за станом охорони, використання, відтворення водних біоресурсів та по боротьбі з браконьєрством здійснюються природоохоронні заходи державного нагляду (контролю).

На території скидного каналу ТЕЦ-5 в районі вул. Промислова Голосіївського району м. Києва громадянин здійснював лов риби забороненим знаряддям лову – власною сіткою з ліски та не законно добув водні живі ресурси : сазан – 1 шт. та карась сріблястий – 10 шт., загальною вагою 5 кг.

Під час зазначених заходів інспекторами складено: протокол про адміністративне правопорушення - порушено частину четверту статті 85 КУпАП; опис знарядь незаконного добування (заготівлі) природних ресурсів, об’єктів тваринного світу, транспортних (у тому числі плавучих) засобів, зброї та боєприпасів, природних ресурсів або продукції, що з них вироблена, спеціальних документів; розписка про прийняття на зберігання знаряддя незаконного добування (заготівлі) природних ресурсів, об’єктів тваринного світу, транспортних (у тому числі плавучих) засобів, зброї та боєприпасів, природних ресурсів або продукції, що з них вироблена, спеціальних документів; розрахунок матеріальної шкоди до протоколу.

Матеріали будуть передані до суду для притягнення винної особи до відповідальності.


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення