Масова загибель риби в Броварському районі.

У ході рейду інспекторами Державної екологічної інспекції Столичного округу 31 травня було виявлено масовий мор риби на  річці Недра (с. Недра, Броварського району). Загинуло 425 особин ( 401 пліток, 9 щук, 9 окунів, 6 краснопірок). Вода в річці мала неприємний запах та коричневий колір. На місце події було викликане Баришівське районне управління Держспоживслужби для зняття проб води.


Збитки завдані рибному господарству України становлять 37 706 грн.


Нагадуємо, що з 1 квітня 2021 року в 22 областях України розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. У Києві та області вона триватиме до 15 червня. 


Під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ (межі визначені у наказах). Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі, з перевищенням дозволеної добової норми вилову – три кілограми. Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства та проведення підводного полювання. Під час нересту також забороняється проведення вибухових та гідротехнічних робіт, видобуток піщано-гравійної суміші, розчистки русел річок, днопоглиблення, берегоукріплення тощо.eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці