Результати дослідження по факту масової загибелі риби та качок в Голосіївському парку в місті Києві: виявлено перевищення вмісту ртуті.


➡Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві були відібрані проби води та тушки качок для проведення досліджень. Так, встановлено:

-шляхом проведення патологоанатомічного розтину, досліджень щодо наявності пестицидів та фізико-хімічних досліджень - відхилень не виявлено.

-при проведені досліджень, щодо наявності токсичних елементів - виявлено перевищення вмісту ртуті (0.04 мг/кг), звіт про результати досліджень патологічного (біологічного) матеріалу № 001886 п.м./21 від 23.07.2021 р. Центральної випробувальної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві.

-шляхом проведення молекулярно-генетичних та патоморфологічних випробувань підтверджено відсутність РНК вірусу хвороби Ньюкасла патологічного/біологічного матеріалу об'єктів навколишнього середовища № 006060 м.п.м./21 від 21 липня 2021 р. Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

ℹЗ протоколами досліджень можна ознайомитися в КП УЗН Голосіївського району:

https://www.facebook.com/257475301061957/posts/2179398518869616/?d=n

Також інформуємо, що КП УЗН Голосіївського району подано заяву до Голосіївського УП ГУНП в м. Києві зареєстровано в ЄО за № 39760.

ℹНагадуємо, що за оперативною інформацією 21 липня 2021 року інспекторами Державної екологічної інспекції Столичного округу здійснений виїзд групи до парку ім. Максима Рильського (Горіхуватські ставки) у м. Києві для встановлення фактів порушення природоохоронного законодавства. По факту виїзду встановлено мор птахів та риби.

Результати досліджень ДЕІ СО :

https://fb.watch/v/5ePUmovOm/


eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці